Atabey Savunma

atabey-beyaz-logo

DMG Mori CMX 70 U

Ana SayfaMakine Parkuru DMG Mori CMX 70 U

DMG Mori CMX 70 U

Daha fazla verimlilik ve üretkenlik için güçlü ve esnek 5 eksenli işleme çözümünü sunar. Patentli döner tablası sayesinde mükemmel erişilebilirlik sağlar ve karmaşık üretimde avantaj sağlar. -10° ila 95° arasında B ekseni dönme aralığı ile 5 eksenli teknoloji kullanılarak karmaşık parçaların komple işlenmesini sağlar. Geniş tabla alanı sayesinde 350 kg’a kadar olan parçaları işleyebilir ve verimliliği artırabilirsiniz. Tüm lineer eksenlerde 30 m/dakika hızlı geçiş sunar ve 30 cepli alet kartuşu ile hızlı alet değişimini sağlar. 12.000 devir/dakika yüksek dinamik eş eksenli iş mili ile güçlü bir performans sunar. Tasarımı FEM optimizasyonuyla desteklenir ve termal kompansasyon stabil ve yüksek kalitede üretim sağlar. Otomasyon için VERTICO tasarımı standart otomasyon ve kişiselleştirilmiş çözümleri destekler, esnek üretim sistemleri için ideal bir seçenektir.

Teknik Özellikler:

ÖzelliklerDeğerler
X Yönünde Maksimum Hareket750 mm
Y Yönünde Maksimum Hareket600 mm
Z Yönünde Maksimum Hareket520 mm
Maksimum İş Parçası Çapı800 mm
Maksimum Çalışma Parçası Yüksekliği560 mm
Maksimum İş Parçası Ağırlığı350 kg
Kontrol ve Yazılım AlternatifleriSIEMENS, HEIDENHAIN

Biz Kimiz

Atabey Havacılık&Savunma, Ankara merkezli bir mekatronik ve özel makina imalat şirketidir. Talaşlı imalat konusunda uzmanlaşmış kadromuz ve deneyimli kalite ekibimiz, sektörde öncü firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini her zaman öncelikli tutan Atabey Havacılık, geniş ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirerek sektöre katkı sağlamaktadır.

Makine Parkurumuz
Bizi Takip Edin!

Bizimle İletişime Geçin!

Atabey Havacılık & Savunma, sektöre olan katkıları ve müşteri memnuniyetiyle birçok referansa sahiptir. Örnek referanslarımızı sizinle paylaşmak için iletişime geçebilirsiniz.