Atabey Savunma

atabey-beyaz-logo

SSS

AnasayfaSSS

Sıkça Sorulan Sorular (SSS):

Atabey Havacılık&Savunma olarak müşterilerimizin en çok sorduğu soruları bu bölümde bulabilirsiniz. Sipariş süreci, üretim kapasitemiz, kalite standartlarımız, hizmet alanlarımız ve daha fazlasına dair detaylı bilgileri içerir. Eğer aklınıza takılan bir konu varsa, burada bulunan soruların cevaplarını kontrol etmeyi unutmayın.

Atabey Havacılık & Savunma, özellikle havacılık, savunma sanayii, enerji, otomotiv, elektronik, tıbbi cihazlar, tarım ve endüstriyel makineler gibi geniş bir sektör yelpazesine hizmet sunmaktadır.

Spesifik ürünler, müşteri taleplerine özel olarak tasarlanan ve üretilen özelleştirilmiş ürünlerdir. Atabey Havacılık & Savunma, yaratıcı mühendislik çözümleri ile bu alanda öne çıkmaktadır.

Atabey Havacılık & Savunma’nın geniş makine parkuru, DMG MORI NLX 2500, HYUNDAI WIA SE2200LSY, HYUNDAI WIA SE2600M gibi yüksek teknolojili torna ve frezeleme makinelerini içermektedir. Detaylı bilgi için “Makine Parkuru” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Atabey Havacılık & Savunma, havacılık & savunma endüstrisi, enerji sektörü, otomotiv endüstrisi, elektronik, tıbbi cihazlar, tarım ekipmanları ve genel endüstriyel makineler gibi çeşitli sektörlere özel üretimler gerçekleştirmektedir.

Müşteri talepleri doğrultusunda başlayan sipariş süreci, tasarım, mühendislik, üretim ve kalite kontrol aşamalarını içerir. Her aşama müşteriyle şeffaf bir iletişim içinde yürütülerek müşteri memnuniyeti hedeflenir.

Atabey Havacılık, ISO 9001 standartlarına uygun olarak kalite yönetim sistemini benimsemektedir. Kalite politikası, sürekli iyileştirme, müşteri memnuniyeti ve yüksek standartlı üretim üzerine odaklanmaktadır.

İSG politikamız, çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini ön planda tutar. Risk analizi, eğitim programları ve sürekli denetimler ile iş sağlığı ve güvenliği standartlarını en üst düzeyde tutmayı amaçlar.

Atabey Havacılık’ın geniş makine parkuru ile havacılık endüstrisi için uçak motor parçaları, savunma sanayii için askeri araç parçaları, enerji sektörü için tesis ekipmanları gibi birçok parça ve ürün üretebilmektedir.

Bizimle İletişime Geçin!

Atabey Havacılık & Savunma, sektöre olan katkıları ve müşteri memnuniyetiyle birçok referansa sahiptir. Örnek referanslarımızı sizinle paylaşmak için iletişime geçebilirsiniz.